Ana Sayfa / İade

İADE

 

iade şartları

 

I. VAZGEÇME;

Ürünün tekrar satışa sunulabilecek şekilde orjinal kutusunda, açılmamış ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Ürünler faturası ile beraber eğer var ise standart aksesuarı ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmelidir.

Niteliği itibariyla iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz.

Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı içeren mesajı e-posta adresimize veya iletişim bölümümüze gönderiniz. Müşteri hizmetlerimiz gönderdiğiniz e-mail aracılığı ile sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir.

İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tüketici tarafından karşılanacaktır.

II. TAŞIMADA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER;

Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırınız. Bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez. Faturasız ve tutanaksız gönderilmiş olan ürünlerin iadeleri firmamız tarafından kabul edilmemektedir. Ürün ile beraber bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 10 gün içerisinde ürün bedelinin müşterinin hesabına ödemesi gerçekleştirilir.

Talep ederseniz taşıma sırasında hasar görmüş olan ürününüzün yerine aynı veya eş değerde başka bir ürün alabilirsiniz.

Yukarıdaki şartlardan herhangi birinin yerine getirilmemesi durumunda iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.


 

HELAL SERTİKA
QAI SERTİFİKA
ORGANİK SERTİFİKA
ORJİNAL ÜRÜN
KORE KOZMETİK